Національна ідея і українська молодьсторінка 1

   Сьогоднішній модернізований світ, а в деяких проявах людського життя навіть супермодернізує старий світ, побудований на християнській, загальнолюдській моралі. Модернізація чи перебудова проводиться бездумним експериментаторством, основою, підгрунтям якого є матеріалізм. Цей процес носить глобальний характер і в деяких країнах він подібний на гірську снігову лавину, що нищить все живе і величне, цінне і безцінне. Ідея матеріалістичної цивілізації підминає, витолочує і знищує створене віками Високе, Шляхетне, Ідеальне: мораль, совість, почуття відповідальності, етику, доброзичливість, ласку і так далі. Матеріалізм завуальовується, маскується, прибираючи найрізноманітнішу палітру брехні під видом лібералізму, що є, по суті, космополітичним, соціалізмом, прогресом, раціоналізмом і інше. За своєю природою це є ті середники, які вимощують дорогу до царства Мамони, яка є найбільш бажаним щастям молоді. Ідеал матеріальних благ, як дуже зримий і чутливий, запанував над волею людського загалу.
   Щораз то дальше світ душі і духа, розчинений у світі матеріальному - тілі, втрачає відповідальність і призначення як активної сили, сили світу пізнання і кермування як джерело руху. Зворотна дія впливу матерії-тіла на світ душі і духа така сильна і всеоохоплююча, що вона применшує, витісняє світ душі і духа саме як пізнавальної, кермуючої сили людини. Хоч людина з Волі Сотворителя зберігає єдність трьох світів, але порушується основна взаємодія світів.
   Повільний, поступальний, еволюційний рух до Ідеального, Високого, Шляхетного, Витонченого замінюється вартостями матеріальних благ як найзаповітнішими ідеалами. Все стає ніби із ніг на голову. Молодь і дорослі можуть раз або два рази в добу дещо некалорійне їсти, щоб зберегти красу тіла, але не для досконалості тіла як "поезії буття", а для виклику неконтрольованої пристрасті тіла, що приводить до повної деградації людини. Хіба ж ринок жіночого тіла від 14 до 30 років не є результатом такої дії, де за гроші продається кожному незалежно від віку, кольору шкіри, національності і віри і так далі? Або ж різні венеричні хвороби аж до СНІДу та інші маразми життя такі, як гомосексуалізм, лесбіянство не є наслідком панування тіла над життєвими функціями духовного і душевного світу у людині? Це є найбільш кричущі факти результатів матеріалізації сьогоднішнього світу. А повсякденна, щохвилинна гонитва в щоденному побуті за вигодою матеріального життя, користі повноти "корита". Хіба ж не руйнує вона останки моральності нашої молоді? Що можна протиставити тій тотальній пошесті? Що може стати заслоном супроти тих деструктивних сил, які в своїй основі є наскрізь здемонізованими?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13