Національна ідея і українська молодьсторінка 7

   Українська національна ідея завжди відігравала захисну функцію для нашого народу. Це було і є її визначальною ознакою. Націоналізм як ідеологія, розроблений і втілений в життя фанатично відданими Україні героями, завжди протистояв і поборював диструктивні, розкладницькі і дезорієнтаційні ідеї московського імперіалізму, соціалізму, комунізму, анархізму, ліберального космополітизму. Ідеологія нашого націоналізму постала, розвинулася як цілісна система глибинних вартісних понять, що завжди була традинаціоналістичною. Це наші прапрапредки трипільці, що жили і діяли на теренах України ще за 7 тисяч років до Христа і в 4350 році до Христа освоїли коня, розробили і користувалися найвищою агрономічною культурою трипілля, винайшли колесо і створили колісницю, вже їх нащадки.
   Орії - сколоти (арії-скіфи) - прямі спадкоємці трипільців, в III-II тисячоліттях до Христа рушили із теренів між Доном і Карпатами. Одні із них завоювали і розселилися по всій Європі, а інші племена рушили на схід і південь в Середню Азію і звідти на Індостан, створивши там могутню Індійську державу. Одне із племен аріїв-сколотів сумери, обійшовши Чорне море із сходу, через Урарту увійшли в Межиріччя і на його південній частині створили міста-держави. Вони заклали там основи духовної і матеріальної культури (клинопис, будівництво міст, плуг, адміністративне і політичне управління і інше). Ще інші племена гіксосів також, обійшовши Чорне море зі сходу і перейшовши     Малу Азію, царство гетитів, вдерлися на колісницях в Палестину і підкорили її. А потім рушили на Єгипетську державу, яку також підкорили.
Значно пізніше єгиптяни, перси, греки, римляни та інші народи, дещо вдосконаливши колісницю, хизуючись нею, не знали, що творцями її були наші предки. Це сколоти чи не вперше у світі навчилися добувати крицю, а з неї зброю і різні знаряддя праці, перед якими не міг встояти тодішній світ. Тільки такий коротенький перелік успіхів наших прапредків доводить, що ми нічого не несли "з чужого поля", а маємо власний Ідеал, Шляхетність і Велич.
   Розповідаючи про ці величні успіхи наших предків, навіть у нашої так званої еліти починають трястися руки, очі стають демонічними, а з рота вискакують бризки слини, виражаючи зло і недовіру до самих себе. Чому б це так? Чи не тому, що протягом сторіч нашого рабства зайди заволоділи проявами власного життя нашої душі і духа. Навчили нас відчувати, мислити, висловлюватися з позиції їх потреби. Їхній дух нав'язав нашому внутрішньому світу свою волю, і коли ми навіть в найменшій мірі починаємо відчувати, мислити і робити по-своєму, як він в нашому тілі нуртує, вередує, викликаючи в наших манкуртів стан нервової нетерплячки. Бо він розуміє, коли наша молодь усвідомить свою Велич і Шляхетність, то він мусить залишити наше тіло і оселитися в темряві і холоді того, що створював віками. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13