Одіссея повстанця "Сурми" сторінка 29

   Оббріхування, інсинуація, дискредитація осіб, організацій, цілих рухів і повстань. Видумання неправдоподібних історій, створення фіктивних довідок, цілих справ, часто таких глупих, що купи не трималися, бо брехня завжди глупа. Ось коротенький перелік тих "найцінніших" засобів росіян і більшовиків, зокрема, на яких побудована їхня історія, і вони далі продовжують цими методами "обустраєвать Расєю". Так заслані сексоти в УПА, яких повстанці називали сексотами-внутренниками, спеціально мордували невинних людей, грабували населення і інше на марку УПА.То ж тепер в Чечні чи не вони були організаторами тих терористичних акцій під марку чеченців? Вони на це є неперевершеними майстрами і сторіччями йдуть утоптаними стежками. Про них можна казати словами французів, які про своїх дворян, що поверталися у      Францію після реставрації монархії у кінці XVIII століття, що: "Вони нічого не забули, але й нічого не навчилися"!
Народи СРСР в своїй абсолютній більшості надіялися, що з розвалом "Союзу" почне відмирати, а згодом і зовсім зникнуть ідеологічні засади, глибинні первенці російського великодержавного шовінізму. Але проходять віки, змінюються панівні верстви російської спільноти, змінюються різні форми державної структури, ідеологія, а первенці великодержавного шовінізму все більше удосконалюються і набирають найвитонченіших форм засилля, що, як щупальці монстра, приводять до завоювань, а пізніше до повільного, планомірного винищення цілих народів. Це дуже добре, рельєфно видно на історії України і Чечні.
   Спочатку, користуючись безвихідним становищем України в боротьбі з турками і польською шляхтою, практично загарбують Україну. Використовують козацтво в боротьбі із своїми ворогами, і там посилають козаків, де їх найбільше можна було винищити. Старшину, щоб підкупити і нейтралізувати, нагороджують медалями, орденами, наділяють землями, присвоюють їм дворянські титули, забирають на службу в Московщину. А коли почулися в силі, знищують Запорізьку Січ, Батурин, перетворюють Лівобережжя, Слобожанщину в кріпацький край.
   Знищивши Козацьку Вольницю, заволоділи Україною аж до кордону з Польщею, в Україні суцільно вводять непосильне для народу кріпацтво, знищуючи повільно все, що носило самобутню українську етнографічну особливість. Рештки непокірної старшини вивозять в Сибір, Соловки та інші місця. Селянство і міщанство, що відказувало, ремствувало, а час від часу бралося за вила і коси в козацько-селянських повстаннях, винищували найлютішими методами, називаючи їх "...разбойнікамі, ворамі...". А в новій і новітній історії підбирали нові епітети: прідатєлі, ізменнікі, бандіти, бандітская сволочь. Ніби наші предки були росіянами і продавали та зраджували свою Батьківщину. Вони були борцями-месниками за волю рідного Краю, народу. Всі большевицькі газети рясніли в 40-50 роках жовчними російсько-большевицькими епітетами на патріотів України "...как злейшіх врагов украінского народа", видаючи себе за поборників українства. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30