Одіссея повстанця "Сурми" сторінка 30

   Така ж доля спіткала і чеченський народ. Чеченців у середині 40-х років майже за один раз всіх вивезли у Казахстан, Середню Азію, Сибір. Така ж доля була визначена і для українців, але нас було багато, і в них не було стільки транспортних засобів, щоб за один раз вивезти всіх. Тими ж епітетами, що називали нас, називали і їх в боротьбі проти Росії за незалежність Чечні під керівництвом легендарного чеченця Шаміля.
   Як в Галичині в 40-50-х роках створювали із сексотів-запроданців загони стрибків для боротьби проти повстанців, так вже в кінці XX століття в Чечні із денаціоналізованих, антиморальних елементів: алкоголіків, наркоманів, розпусників створюють "...отдєли в борьбе за народную Чечню". А патріотів, що масово гинуть в цій нерівній боротьбі з російськими вбивцями, називають "бандітами і бандформірованіямі". Ніби чеченці вдерлися в землі Росії і там когось грабують і насилують, як самі роблять в Чечні.
   Сотні знасилуваних дівчат і жінок, тисячі трупів дітей, жінок і старців, яких знищують найновішою військовою технікою "град", багатотонними бомбами, ракетними залпами з літаків і гелікоптерів. Створюють коридори для втечі цивільного населення з Грозного і інших міст, а коли населення показується в цих коридорах, знищують їх з гелікоптерів. Полоненим відрізують вуха, язики, носи, виколюють очі і масово закопують в ямах. Наших повстанців і підпільників, прив'язавши до воза чи саней колючим дротом, волочили кілометри, а чеченців волочать тягачами і автомобілями. І за 50 років хіба в тому є різниця.
   А світ благоденствує, мовчить. Хіба що час від часу покивають пальчиком на світового вбивцю-злочинця. А кілька підірваних ніби чеченцями сходових коридорів в трьох чи чотирьох будинках розтрубіли на цілий світ як небачені до того часу акти терору, і далі трублять своєю пропагандою про організований чеченцями тероризм. А хіба чеченці до нашестя росіян на свій Край займалися тероризмом? Хіба ж невідомо ще з найстародавніших часів, що народ, який виявився перед ворогом в абсолютній меншості, вів боротьбу з ними як міг і чим міг? Що міг протиставити чеченський народ масовому винищенню свого народу російським вбивцям з найновішою зброєю? Хіба кожному не видно, що Росія в Чечні проводить планомірний холокост, геноцид, знищуючи цілий народ, прикриваючись сумнівним чеченським тероризмом? 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30