Ціна зради сторінка 7

Я хочу залишити для пам'яті поколінь все так, як було мені розказано багатьма людьми, що ще й по сьогодні живуть, а багато хто і мертвий. Та й самому мені тоді йшов 14 рік, а пам'ять і спомини з такого віку дуже чіткі. Аналітична здібність мозку приходить згодом і дає можливість робити деякі висновки. Всі, хто був хоча й трохи обізнаний із тією історією, не сумнівався в підлості Пестряка. Опитані мною в цій справі люди також в найменшій мірі не сумнівалися в "здібностях" Пестряка. А це дружина "Залізняка" Гермак Марія, Стиранка Михайло, зв'язкові Петро Марко і Ярослав Савчин, колишній повстанець, член куща "Залізняка", що брав участь в рейдах на Закерзоння, Іван Макар "Річка" і багато інших. Та й зрада буває різною. Бувало, що повстанці, які потрапляли в полон, і підпільники не витримували жахітливих катувань і ламалися, розказуючи енкаведистам дещо з того, що знали. Як розказував в'язень більшовицьких катівень, що коли йому заставили пальці у двері, то потріскали всі пушки на пальцях, а через день чи два хотіли знову повторяти. Коли його підвели до повторення цієї операції, то він втратив свідомість. Десятки інших диявольських операцій застосовувало НКВД проти повстанців, щоб добути відомості. Таких осуджувати може лише той, хто не був в їх руках. Зрада описана була зовсім іншою. Людину не мучили, не катували, а обіцяли гроші і добре життя. Юда злакомився і добровільно продав. Ціною зради було три трупи і після катувань московські табори ще однієї жертви. Він міг нікого не продавати, бо ніхто із енкаведистів не знав про повстанців. Це була його тваринна насолода.
   Ще 7-8 років до того такі явища серед нашого народу були неможливі. Люди були морально чисті і сильні, на таку мерзоту не йшли. Що зробили з нашим народом московсько-більшовицькі ідеологічні жорна!
   Як тут не згадати слова, сказані італійському письменнику Джованні Папіні Леніним перед самою смертю в Горках. "Не можна заволодіти сотнями тисяч без палиці, шпигунства, таємної поліції, шибениць, військово-польових судів, тюрем і катувань!" І далі: "Люди мають бути підкорені безстрашним дикунам, як я... А оскільки дикуни подібні до злочинців, то найвищим ідеалом будь-якої влади має бути створення у країні своєрідної тюрми для всіх."
   А як бачимо, що практично вони це зробили. Держава без моралі, честі, совісті, без відповідальності перед минулим і майбутнім, бо знищили Закон Господній, який карав і винагороджував, даючи надію. Вони народили потребу задоволення жадоби шлунка і задоволення тваринних потреб тіла. Ми хіба що "цивілізовано" удосконалюємо це. За три жертви і одного живого Юда одержав кілька тисяч рублів, на що міг своє життя пропивати. 

1 2 3 4 5 6 7 8