Товариші-панове кучми, коли будемо мати національну програму? сторінка 1

   На ІІІ Всесвітньому Форумі українців у Києві, а згодом на святкуванні десятиріччя незалежності України президент Кучма, натужуючись, якось з острахом для себе, спромігся вимовити:”Нам потрібна національна ідея”. А ще років п’ять-шість тому він самовпевнено стверджував:”Не спрацювала національна ідея”. Як бачимо, успіх “дуже великий”. Що не кажіть – прогресує чоловік.
   Скільки-то років треба чекати, щоб з національною ідеєю освоїлися, привикли сприймати на слух, а потім сприймати розумово і серцем найпростішу істину наші східняки і південці? Думаю, що вимре повністю одне покоління українців від часу проголошення України до розроблення і прийняття національної програми. А скільки-то часу потрібно, щоб національна ідея через введення в життя національної програми запанувала в нас і серед нас, щоб ми стали нормальними людьми, як абсолютна більшість людей у всьому світі.
   Ми повинні не десь і в когось, а кожен в себе знайти зв’язок – єднання з найглибшими коренями сфер-пластів в крові, душі, духу і інше, відкидуючи всі нашарування, привнесені в нас чужинцями з чужої ментальності. Через пристасть чистої любові до нації, природи і всього, що нас оточує, і тільки через Господа - віднайти себе, нас як найвище творіння Бога. А в той час шкільна програма, підручники та й самі вчителі далі продовжують нести в свідомість дітей маразм ідеології матеріалізму, що ми походимо від мавпи. Люди з університетською освітою не можуть прийти до найпростішої істини, що мавпа в природі еволюційно і через мільярд років залишиться мавпою. А люди із життя в одній площині будуть переходити в іншу площину життя, безмежно вдосконалюючись, якщо Бог дав їй “драбину вгору, а не вдолину”. Бо Бог вклав у людину душу, яка є причиною, спонукою всякого нашого розвитку. А мавпа чи будь-яка тварина, не маючи душі, без зовнішнього, вищого духовного втручання, завжди буде твариною.
   Свідомо, крок за кроком, очищуючись, будуймо в собі на основі національної ідеї свідомих українців, патріотів. Бо Росія століттями знищувала, викорінювала національну ідею. Навіть дану нам чужинцями назву Україна, що прижилася в нас, замінили на Малоросію, де не могло бути і натяку на національну ідею, бо вони глибоко усвідомлювали, що національна ідея породжує готовність до подвигу, згуртовує народ на героїчні вчинки. Особливо в радянський час москаль розумів, що національна ідея є найбільшою протидіючою силою проти класової ідеології марксизму з його гнійною ямою – пролетарським інтернаціоналізмом. 

1 2 3 4 5