Страх породжений бездуховністю сторінка 1

   Наджорстокий теракт, вчинений 11 вересня 2001 року в США, показує все безголів’я людини з його безмірною жорстокістю, ненавистю, тупістю. Хто б його вчинив: араб, жид, росіянин, китаєць, німець та інші не є тут основною суттю, а головна суть полягає в тому, що це витвір людини. І причиною витоків його є людська безморальність. Абсолютна відсутність любові, поваги до життя, а тим більше розуміння відповідальності за вчинений злочин за нашими земними законами і за законами вічності.
   В релігійних текстах, в писаннях мудреців, філософів має місце таке застереження: чим дальше ми будемо віддалятися від істини, а замінювати її поглядами на вигоду життя, тим дальше ми будемо віддалятися від розміреного, спокійного, душевновеселого і щасливого життя. Зримо і незримо ми щораз далі віддаляємося від краси духовної з її неперевершеними почуттями серця, що виникають з високоморальних, етичних вчинків, в побудові яких бере найактивнішу участь розум, а не знання. Практично відкидаємо розум.
   Намагаємося, і не без успіху, розум утотожнити із знаннями, начитаністю, відкинувши синтез, і, маніпулюючи аналізом, створюємо почуття серця, які повністю обслуговують красу тіла з його прикрасами: одягом, взуттям, золотою, діамантовою і т.п. біжутерією, наддорогими макіяжами та інше, щоб викликати неконтрольовану пристрасть тіла, яка володіє повністю людиною буквально хвилини.
   Через певний час, до певної міри, усвідомлюємо, що такими вчинками зруйнована сім’я, нормальні відносини між всіма членами сім’ї, людиною оволодіває страх, а буває - і відчай, але люди в абсолютній більшості не намагаються великим зусиллям волі відновити зруйноване. Кидаються, як їм здається, до випробуваних середників сьогоднішнього життя: алкоголю, наркотиків, кави, різноманітних видовищ, гарних і вигідних автомобілів, літаків, кидаються у вихори житейського багна, співаючи йому дифірамби захоплення.
   Давно відомо, що світ повторюється, але в різних образах, ракурсах. То ж хочеться нагадати, як європейці та інші цивілізовані народи, зустрічаючись з аборигенами на різних континентах, бачили, як вони могли за будь-які брязкальця-фетиші віддавати їм своїх жінок та дітей. 

1 2 3