Страх породжений бездуховністю сторінка 2

А сьогоднішні цивілізовані дикуни віддають за інші фетиші: алкоголь, наркотики, привабливо-спокусливе тіло жінки, відвідування азартно-гральних будинків і всякі інші дороговартісні брязкальця все: честь, совість, любов дружини, дітей, націю, віру. Вони “положили на лопатки” свідомість особистості людини.
   Але ж ці брязкальця-фетиші надміру дорогі. Де ж взяти гроші? І наживаються, де можуть і як можуть, не гребуючи засобами.
   У повному своєму об’ємі проявів людський інтелект поставлений на задоволення матеріальних цінностей людини для здобуття максимальної вигоди, де вище згадані брязкальця відіграють особливу роль. Але чи із здобуттям цієї вигоди люди одержують в цій же мірі почуття щастя, спокою? Абсолютно ні!
   США – це найбільша військова потуга світу, надтужуючи не тільки власний, але й до певної міри куплений світовий інтелект, створила найпотужніші види зброї. Нагромадила їх також в міфічній кількості. Але що вони могли зробити проти жменьки арабських камікадзе? Як можуть військову потугу використати проти арсеналу помсти?
   Найбільші магнати США та й Західної Європи не мають хвилини спокою, тремтять від постійного страху, не признаючись в цьому. Набули небаченої вигоди матеріального життя, нагромадили незліченні багатства, заповнили наземні і підземні арсенали зброєю і тремтять з переляку. Щораз частіше, все більше і більше відчувають страх перед смертю, яка переходить у всюдисущу апатію, приреченість, що породжує в їх серцях ситуацію безвихідного становища, яке намагаються втопити в різноманітних гульбищах. А бездуховність породжує в їх серцях почуття втрати остаточної віри у невинність.
   Шукають спільників для боротьби з терористами, яких і самі породили в ході нагромадження багатств, поневолюючи маси народу на цілому світі нерівноправними договорами, економічною допомогою на кабальних умовах, тиску політичного, військового, дипломатичного та інше. Створюють проти терористів таку ж світову терористичну організацію. Бо хто ж такі росіяни з їх всюдисущим гегемонізмом, екстремізмом, експансіонізмом? А Росія їх по-своєму використає в Афганістані. Шукають спокою у вулкані.  

1 2 3