Страх породжений бездуховністю сторінка 3

   Дійшов світовий інтелект до того, що забув елементарну істину, про яку знали ще за кілька тисячоліть до Христа:”Там, де сила - поруч безсилля!” А найновіший урок історії вони не бачать. Ходить тут в те, що Російська большевицька імперія мала більше танків, самохідних гармат, бронетранспортерів, ракетних установок як ціла Західна Європа легкових автомобілів. А розпалася на початку 90-х років без єдиного вистрілу. Що дало їй нагромадження небаченої сили атомних, водневих, нейтронних бомб, міжконтинентальних ракет і інше?
   Шлях до спокою лежить через довіру, поважання і любов один до одного, а не через мілітарну силу! Цю істину підмінюють власним поглядом, а погляд кожного із сучасних володарів залежить від їх вигоди, а в людей мусують думку про любов до нації, людей, культури і т.п.
   У ході історичного розвитку за своєю природою США є суперінтернаціональна держава з неперевершеною глибиною його природи. Щось національне, чим вони тішаться, що вони афішують, є нестійким, зовнішньо досить ефектним і ефективним до пори до часу середовищем, яке задурманює їх. Бо відомо, що Господь закодовує, відкладаючи в найглибші, найезотеричніші пласти людського життя особливості кожного етносу, народу, нації, а особливо сугубо індивідуальність людини. І ці особливості, як сплячі бруньки, до пори до часу не проявляються в людині, спільноті. Віками можуть бути нечутливими, без найменших проявів життя. А коли треба буде Розуму, все це оживе, і люди, поставлені на найвідповідальніші місця державного керівництва, місця з особливо секретною апаратурою, арсеналами надпотужної зброї, літальних апаратів виявляють в собі в почуттях і розумі, що вони обдурені і навіть, не відчуваючи звідки, одержать великі потенційні почуття відчуженості і охоту помстити за себе і своїх предків. Ніякі детектори брехні не в силі їх виявити. Що ж ви тоді, гулівери сили, зробите з цими камікадзе?
   І хочеться крикнути на цілий світ: гей ви, “велетні інтелекту і сили”, киньте суперзматеріалізований, мілітарний, брехливий світ – світ алкоголю, наркотиків, розпусти і інших дурманів, поверніться до Розуму і світлих почуттів серця!!!  

1 2 3