Вступні завваги сторінка 3

   Тим часом сьогоднішні "патріоти" досить часто громлять ідеологію буржуазного націоналізму. А вона повинна бути неосудною саме за значимістю і чином для дальшої долі української спільноти.
   Герої ОУН-УПА навіки залишаться в нашій історії як метеорити, що освітлювали скривавлений шлях нашої боротьби з фашизмом, більшовизмом та польським шовінізмом, як найвищої проби діамант національної та релігійної моральності.
   Вони перші серцем відчули, розумом усвідомили, що коли на карту історії ставиться питання бути чи не бути нації, треба розраховувати перш за все на власні сили. Цей шлях важкий, жертовний, і в тому їх перевага над всіма іншими. Благословенний Господом як шлях борця-нації. Вони виховували своїми подвигами борців, а не рабів, які вміють своє, капітулянство захистити вигодами життя і живуть, щоб їсти, а не їсти, щоб жити і боротися! "З їхньої святої Крові виростуть месники, виросте помста і виросте нове вільне життя!"
   Більше як півсторіччя віддаляє нас від тих подій. В ході боротьби знищений квіт нації, в абсолютній більшості померли свідки тих подій і тому дуже важко одержати відомості про повстанців та підпільників. Час стер в пам'яті імена, прізвища, псевда, роки дійств та інше. Ті, що щось пам'ятають і знають, часто помиляються. Виходячи із цих міркувань, переконаний, що в тексті будуть помилки. Тому наперед прошу вибачення та прощення за них. А хто знає точніші дані, прошу писати на мою адресу, бо із цього виграє національна справа.
   Складаю щиру подяку героям УПА, героям ОУН, підпільницям і підпільникам , які залишилися живими. А також складаю подяку рідним і друзям полеглих, що своїми спогадами допомогли відновити в пам’яті безсмертних героїв нашого народу і тим залишити пам’ять про них прийдешнім поколінням. Дякую всім тим, що приклалися своєю благородною працею до збереження пам’яті Безсмертних.

1 2 3 4