с. Лібухова

Волянський Микола (1920-1945). Симпатик ОУН. Вступив в УПА в 1944 році. Вийшов із дзвіниці церкви, де скривався з іншими друзями, йшов по воду. Біля церкви була вже засідка енкеведистів, де був вбитий. Похоронений в Лібухові на цвинтарі.

Записано від Марії Нанівської, с. Лібухова.

Волянський Петро,  син Степана і Катерини, "Комар" (1924-1948). Вступив в УПА в 1944 році. При облаві був поранений пограничниками на горі  між селами Росохи і Лібухова. Коли вже далі не міг втікати, спалив якісь папери, що бачили люди, які копали бульбу. На тому ж місці застрілив себе.

Закопаний на березі ріки Стрв'яж міста Хирова.

Записано від Ганни Терлецької, м. Самбір.

Кричківський Микола, "Чайка" (1916-1946). Активний член Просвіти і товариства "Луг". Член ОУН. Брав участь у поході до Хирова на підтримку Акту Самостійності 30 червня 1941 року. В УНС вступив у 1943 році. Виданий сексотою у криївці. З криївки вискочив і втікав, був вбитий. Закопаний на березі ріки Стрв'яж міста Хирова.

Записано від Ганни Терлецької, м. Самбір.

Лісковацький Степан,  син Степана і Катерини (1924-1945). Вступив в УПА в 1944 році. Вбитий при засідці енкеведистами. Похоронений на цвинтарі села Лібухова.

Записано від Ганни Терлецької, м. Самбір.

Терлецька Ганна,  дочка Степана і Катерини  ''Черемха''  (нар. 1922). Член ОУН з весни 1944 року. Член УЧХ. Вишкіл проходила під керівництвом ''Гоцула'' в селі Терло. Зв'язкова і провідниця. Арештована в 1948 році і суджена на 10 років. Покарання відбувала в Іркутську і Магадані.Після звільнення поїхала до родичів у Хабаровськ. Тепер живе в місті Самборі.

Довідку склав Зенон Шандрович 15 квітня 1997 року.

Записано від Ганни Терлецької, м. Самбір.

Терлецький Іван,  син Івана і Франі, "Вітер" (1927-1950). Симпатик ОУН. Вступив в УПА в 1944 році. Пройшов місцевий вишкіл під керівництвом "Гоцула". Вбитий засідкою пограничників в селі Лібухова. Труп закопаний на березі ріки Стрв'яж міста Хирова.

Записано від Марії Нанівської, с. Лібухова.

Терлецький Іван,  син Михайла і Ганни (1921-1945). Член ОУН. Вступив в УНС у 1943 році. Висліджений сексотою в церкві на дзвіниці. В ході бою з пограничниками був вбитий. Похоронений на цвинтарі села Лібухова.

Записано від Марії Нанівської, с. Лібухова.

Терлецький Микола,  син Івана і Катерини (нар. 1901). З братом Михайлом були організаторами Просвіти і товариства ''Луг''. Започаткували в селі  клітину ОУН, а в 1942 році - Українську Національну Самооборону (УНС), яка згодом переросла  в УПА. Активний її учасник. Також був організатором походу селян села Лібухова в Хирів на підтримку Акту Самостійності 30 червня 1941 року. З приходом більшовиків пішов на Захід. Дальша доля невідома.

Довідку склав Зенон Шандрович 17 травня 1997 року.

Записано від Ганни Терлецької, м.Самбір.

Терлецький Микола,  син Михайла і Ганни (1924-1944). Член ОУН. Вступив в УНС у 1943 році. Вбитий засідкою енкеведистів на горі Свинний по дорозі із Лібухови на вишкіл в Карпати. Похований на цвинтарі села Лібухови.

Записано від Ганни Терлецької, м. Самбір

Терлецький Микола,  син Михайла і Фроні, "Дуб" (1925-1946). Симпатик ОУН. Вступив в УПА в 1944 році. Висліджений сексотами в криївці під будинком Просвіти села Тарнавка. В ході бою енкеведисти підпалили будинок. Повстанці пострілялися. Закопаний на березі ріки Стрв'яж міста Хирова.

Довідку склав Зенон Шандрович, червень 1996 року.

Записано від Миколи Сагана, с. Тарнавка,

Ганни Терлецької, м. Самбір.

Терлецький Михайло,  син Івана і Катерини, "Зимний" (1925-1946). Вступив в УПА в 1944 році. Служив в охороні референта Крайового Проводу по Дрогобицькій області Степана Шульги - "Гоцула". Хворий на запалення легенів, відправлений "Гоцулом" на лікування до власного дому. В час облави енкеведистами зловлений у криївці власної хати. В скорому часі був підступно зловлений і "Гоцул" з охоронцем Терлецьким Миколою і зв'язковою Шклярською Ганною. Суджений до страти.

Довідку склав Зенон Шандрович 18 серпня 1997 року.

Записано від Марії Нанівської, с. Лібухова,

Ярослава Терлецького, с. Слохиня.

Терлецький Михайло,  син Івана і Катерини (нар. 1889). Один із засновників Просвіти в селі Лібухова та товариства "Луг". Засновник клітини ОУН у Лібухові, а в 1942 році і УНС.  Організатор і учасник походу громади Лібухови до Хирова на підтримку Акту Самостійності 30 червня 1941 року. Колись служив у війську УГА.

В якомусь організованому поході пішов на Захід. За розмовами селян - до Чехії. Подальша доля невідома.

Довідку склав Зенон Шандрович 17 жовтня 1998 року.

Записано від Ганни Терлецької, м. Самбір.

Чемерис Ганна,  дочка Михайла і Катерини (1921-02.VII.1945). Зв'язкова. Збирала продукти, одяг і постачала в загони УПА. Займалася також і доставкою естафет. Будучи в одному із відділів УПА на горі  Свинний, потрапила на облаву і була вбита. Похована в Лібухові на цвинтарі.