Пізнаймо себе сторінка 2

   "Монгольська потопа" знищувала наших людей майже поголовно, бо Чингісхан вчив їх: "Не варто милувати маєтки і життя ворогів, бо плід пощади - співчуття". А монгола з дитинства з покоління в покоління вчили бути жорстоким і безпощадним. Тай всі наші вороги вважали, що жорстокість є благом для нас. Пригадаймо, як після поразки київських князів біля річки Калки нашу військову еліту пов'язали, вистеливши нею велике поле, накрили їх живих дошками-брусами і справляли поверх них гульбу-п'янство, аж поки ті під брусами важкою і довгою смертю подусилися. Або як, здобувши Київ у 1240 році, коли рештки охоронців сховалися в храмі, стінобитними машинами били так довго в стіни, аж поки будова розвалилася і подусила нещасних людей. Десятками і сотнями заганяли наших людей у приміщення, закривали і підпалювали. І так діяли вороги в різний історичний час. Скільки нашої молоді було костровано монголами, турками, поляками, мадярами, москалями? А скільки то їх було посаджено на палі, де людина помирала повільною мученицькою смертю? Не злічити тих, що ходили по Україні із села в село сліпцями, ведені дітьми, без рук і без ніг, відрізаних ворогами за непокору їм, німих без язиків, без вух і носів. І як завжди, це були люди, які чинили опір ворогові пасивно або боролися відкрито. Еліта наша завжди була більмом в оці завойовнику.
   Особливо це стосується Росії як світового сфінкса - символа зла, що найбільше проявлявся в жорстокості, в безпощадності до всього світлого, в тупій ненависті і інше, які є згустком безглуздості людського буття. Російський народ і його творіння - особливі форми держави, притаманні тільки їм, походять із витоків зла.
   Інтелект як основний інструмент, який вони використовували для будівництва і "обустраіванія Россії" з нульовою моральністю, подиктував їм як російський ідеал великодержавний шовінізм, гегемонізм та експансіонізм. Досить ознайомитися із заповітом Петра I і дістанемо підтвердження вище написаного: "За допомогою держави - джерела розуму і думок - я скерував корабель Росії до визначеної мети, до берегів вищого присуду долі, і знаю, що мої нащадки своїми енергійними діями будуть збільшувати Росію і зроблять її на зразок безмежного океану".

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21