Пізнаймо себе сторінка 3

   Під прикриттям, створеним їхнім інтелектом, найдосконаліших творів живопису, літератури, музики та інше скривається товстелезний пласт грубості, некультур'я, темряви, бруду глибинних верств народу з його безмежною любов'ю до п'янства, матірщини, злодійства, розпусти. Ще сьогодні на вулицях можна почути горе сентенцію: "В Советском Союзе то, что больше всєго нас об'єдіняло, так ето матерщіна. Она у нас била одна на весь Союз. Нєт сільнєє руганія на свете. Ех, велікій мат!" А, читаючи Достоєвського, дізнаємося: "Рускій мат сільон ідеямі". В цьому і виявляється повнота душі російської надлюдини. Простолюдини намагаються бути подібними до свого повелителя - начальства. Бо ж навіть кремлівські большевицькі вожді на офіційних документах ставили резолюції з матірщиною, а цього вчилися від стовпів російської державності Петра І, Меншикова та інших. Мат був не тільки ніби прикрасою для росіянина, підсилення його "авторитету", а насправді до 60 відсотків, особливо діалогу, а також і монологу складалися із цих російських "перлів". У 1991-1992 роках я по два-три рази в тиждень приходив у військову частину міста Хирова, де читав лекції, проводив бесіди з офіцерами, підстаршинами і солдатами і, найрідше - раз в тиждень мав нагоду бути і говорити із керівниками частини, а це десь п'ять чи шість підполковників і полковник. Незалежно, чи це було в кабінеті командира частини, чи на вулиці перед штабом, вони говорили між собою такою добірною лайкою, і вона, певно, складала десь з 80 відсотків діалогу, що мені робилося недобре і лякало. Така мова для них була звичайнісінькою, і хто добірніше висловлювався цією гидотою, того підтримували радісним сміхом і заохочували. Я часто задавав собі питання, хто то є: вулична "братва" на підпитку, карні елементи в таборі чи якесь інше зборище волоцюг-бомжів. Це той "золотий" російський життєвий здобуток, який вони залишили нам у спадок.
   Читаючи ці рядки, хтось собі подумає: а що спільного має матірщина з розбудовою Російської імперії та нищенням українського народу? А зовсім просто! До сідла свого коня російський монархіст-завойовник як основну зброю припинав інтелект, вважаючи головним своїм ворогом духовність, моральність, релігійність, національні почуття. За даними досліджень соціологів мат найшвидше руйнує моральність і духовність, та ще підсилений алкоголем, а тепер і наркотичним дурманом, був і є непереможною бацилою в руйнуванні духовності і моральності.
   Ще печеніги, половці, хозари, монголи, принижуючи наших полонених фізично батогом, бачили, що вони перевищують їх духовною піднесеністю, тонкістю і привабливістю душі та ще й чистотою зовнішньою і тіла, додавали до нагайки ще й словесне (мат) приниження, а, роздягаючи, принижували їх гідність, шляхетність. Завойовники всіх мастей, намагаючись знищити божественну витонченість українця, використовували найгрубіше словесне приниження у вигляді багатоповерхового мата - цю диво-мерзоту.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21