Пізнаймо себе сторінка 4

   Для завойовників інтелект, на який вони спиралися, не був страшний, бо він був без моральності і духовності однобокий, безплідний. Навіть в часи большевицької Російської імперії, коли боротьба проти всього українського велася тотально, планомірно, заплановано повільно і вперто, не боялися давати вищу освіту найширшим колам українців. Бо програма і навчання від дитячого садка до закінчення університету та аспірантури була позбавлена високої релігійності, народнонаціональної духовності. Аморфна, безбарвна ідея пролетарського інтернаціоналізму, яка служила пігментом, панциром для прикриття російського шовінізму, гегемонізму та експансіонізму, запанувала над душами і почуттями молоді, позбавляючи їх моральної відповідальності за минуле і майбутнє своїх народів. Вони жили під прапором "А нам всьо равно!" Інтелект спрямовував маси на ту дорогу, яка йому була вигідна, не платячи за це нічого.
   Масони всіх мастей і всіх часів ставили інтелект на п'єдестал пошани і діяли за принципом "Інтелект вищий за духовність". Вони постійно твердили: "Мета масонів - установити торжество людини над Богом", а Маркс із зятем Лафаргот оголосили війну Богові і за їхніми висловами "...можна небо проткнути, як папір". Що з того вийшло, ми вже бачимо. Всі ті країни і імперії, які будувалися за принципом інтелекту без духовності, згинули в світовій історії, "як роса на сонці". Така доля спіткала найстаровиннішу імперію - Єгипетську, де найвищим символом інтелекту була гадюка, що мав право носити її зображення тільки фараон на голові. Що таке гадюка, знають не тільки християни з релігійних текстів, а кожний на землі, що досягнув розуму. Імперія зла, де жменька людей володіла надзнаннями з астрономії, вищої математики, будівництва, державного керівництва і інше, використовувала мільйони людей і рабів для будівництва символів зла сфінксів, пірамід та збагачення тієї ж жменьки людей.
   Такі ж долі спіткали деспотії-імперії Вавілонську, Асірійську, Перську, Олександра Македонського, готів, Римську, Монгольську (Чінгісхана-Батия), Німецьку-фашистську. Навіть не можемо назвати їх прямих нащадків (за винятком німців), бо не зберегли своєї мови, віри, письма і інших ознак самобутності. Залишилися хіба що неприємні історичні спогади та мертві мови, пам'ятки архітектури, скульптури.
   Зокрема, треба особливо згадати Російську імперію, яка ніби трансформувала в собі не тільки ознаки, але й сутність попередніх імперій. А вони в своїй діяльності пішли значно дальше за ідеологією сатани, бо спиралися в своїй ідеології не на інтелект як основу будівництва імперії, а на грубу фізичну силу, замішану на інтелекті. Створили свою псевдонауку на зразок "В рускіх собственная гордость!" А потрібні їм найважливіші винаходи крали по цілому світу. Гола сила і силовий тиск на партнерів виразилися в загальновідомому російському афоризмі: "Сіла єсть - ума нє надо!"

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21