Пізнаймо себе сторінка 5

   Все, що вони ввібрали з практики попередніх імперій, в найгірших її формах, зміцнених сатанинською ідеологією марксизму-ленінізму, виригували по цілому світу в ті місця, які підготовляли, не жаліючи грошей. Їх жертвами стали: Китай, Корея, В'єтнам, Кампучія. Таку ж долю готували Індонезії, але там Господь заступився за народ. Осередок світового зла створили на Кубі, здійснили сатанинський переворот в Чілі. І тут Бог заступився. Піночет спас націю від вікових страждань і загибелі.
   На Близькому Сході, використавши наївно-глупі гасла марксизму-ленінізму про братерство, мир і благоденство в комуністичному котлі, грішми та іншими матеріальними багатствами, створили Об'єднану Арабську Республіку як твердиню і форпост російської експансії до світового панування. І тут рука Господня в особі місцевої еліти дала вчасно зрозуміти напрямок і цілі російської експансії, образно кажучи, обрубала їй руки. Проте, все-таки залишила там заразну отруту російського комунізму в особі Іраку, який ще довго буде там каламутити воду, наводячи і підтримуючи розбрат, ворожнечу і війни між сусідами.
   Як продовження заповітів Петра І посунули через Середню Азію в Афганістан, щоб добратися до Індії і встановити кривавий прапор із емблемою сатани - червоною п'ятикутною зіркою- на берегах Індійського океану і Перської затоки. І тут сильно дістали по рияку і відкотилися назад. Поразкою в Індонезії, Чілі, Близькому Сході, Афганістані почався захід великодержавної шовіністичної, гегемоністської, експансіоністської політики Російської імперії. А з початком дев'ятдесятих років - і зовсім розпад імперії. Масове винищення чеченського народу є агонією і остаточний розпад імперії відбудеться в найближчих десятиліттях.
   Я часто задавав собі питання: чому росіяни винищували український народ найбільш завзято, люто і послідовно від часів Андрія Боголюбського до наших днів. Найбільшою популярністю в Росії користувалася огульна жорстокість. Андрій Боголюбський в 1169 році, підступно здобувши Київ, населення вирізав, а всі національні вартості пограбував гірше, як монголи в 1240 році. Особливо треба розказати про найціннішу реліквію нашого народу, так звану Владимирську Божу Матір, бо ніяка вона не Владимирська, а Київська. За науковими дослідженнями цей образ намалював євангелист Лука, а на Україну її привезли з Греції. З Києва її у вище згаданому році вкрав Андрій Боголюбський і вивіз у Суздаль, а в 1395 році її перевезли у Володимир і звідти в Москву, в Успенський собор. Ми, як нація, повинні повернути цей образ в Київ, бо інакше "гріш нам ціна". З іменем образу зв'язано багато чудес!

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21