Пізнаймо себе сторінка 7

   А значно пізніше, у ХVIII столітті, німкеня-цариця Катерина ІІ хіба що за те, що козаки помагали Росії у війні з Туреччиною, наказала зраднику-яничару генералу Текелі, коли військо поверталося з турецького походу, зруйнувати Січ. Щоб виявити свою рабську підданість, а може його душа вже була повністю запродана пан-монгольському чудовиську, виявив особливу лють у зруйнуванні Січі. При цьому скористався московською підступністю і лицемірством, попросившись у Січ ніби відпочити і погостювати, а тоді, скориставшись раптовістю і несподіванкою, вирізували беззбройних людей.
   Такі винищення людей стали нормою для Росії і з певним періодом часу повторювалися. Геноцид українського народу, створений Росією штучним голодомором в 1932-1933 роках, коштував нашому народу десь біля 10-ти мільйонів людей. Ще більше людей втратила Україна в роки війни із фашистською Німеччиною, яка була таємно підготовлена і спровокована росіянами. І знову голодомор у 1945-1947 роках.
   На теренах Російської імперії було багато іновірців: семітів, мусульман, буддистів, різні реформаторські течії, а ми, одновірці, стали їм чомусь більмом в оці. Якщо виходити з ідеї, яку вони дуже часто проповідували, що Київська Русь була колискою трьох братніх народів, а росіянин - старший брат українця (дальше торкнуся цієї нісенітниці), тоді з цього повинно виходити, що ми повинні бути найближчі і наймиліші росіянину, а виходило все навпаки. Бо Київська Русь не була і не могла бути колискою Росії, "... а криваве іго монголів є колискою Росії ", - як писав про них їхній найбільший кумир К. Маркс.
   Коротенько, як складалася доля російського народу і держави. Ще за Єгипетської держави у середині ІІ тисячоліття до Христа фараон післав на північ 12-13 тисяч війська, яке, пройшовши Близький Схід, Малу Азію, увійшло на західні відроги Кавказьких гір і східне узбережжя Чорного моря. Чомусь вони звідси не пішли, а у великій мірі асимілювалися тут з народом ашкеназі. Пізніше частина того війська, що складалося із жидів, а їх була чи не більша частина того війська, злилася із хозарами, які прийняли іудейську віру і пішли на захід. Єгипетська ж частина війська пішла по узбережжю Волги на північ, де зустріла напівдикі мало цивілізовані племена. Це були угро-фінські племена чудь, весь, мар'я, мордва, черемиш, ям, голядь, водь, мурома та інші, які прийшли з Азії, зайнявши ці простори після відходу на південь аріїв.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21