Пізнаймо себе сторінка 8

   Єгиптяни як високоосвідчені і організовані на той час люди, бо були добре обізнані з державною формою керівництва, навіть дехто із письмом, з добре організованим військом і досконалою зброєю на той час, стали елітною, керівною і організуючою частиною тих племен, що розселялися по землях ближче до наших предків. А єгиптяни були виховані на презирстві до духовності, моралі і етики. Це були люди, які визнавали як божественну силу інтелект, і це вони закладали в основу російської ментальності. Отже, угро-фінська і єгипетська "закваска" стали основою фізіологічного типу росіянина.
   Коли Київські князі і, зокрема Святослав зробив похід на північ, підкоряючи і приєднуючи ці племена до Київської Русі, там і не було, а якщо і було, то дуже мало слов'янського елементу. Та частина війська, яка тут залишалася для стягання данини і державного порядку, становила дуже мізерну частину і суттєво вплинути на ослов'янення цього населення не могла. А після завоювання Київської Русі монголами основна маса монголів заповнила саме ці землі. Правда, частина населення Київської Русі втікала від монголів на північ і в дальнішому стала основою слов'янського населення. Саме із цієї першої і другої слов'янської хвилі на північ і із асимільованих єгиптян створилася початкуюча елітарна частина населення на північ від Київської Русі. Вже пізніше найбільш суттєво на створення російської нації впливали монголи.
   Князівства, які там утворилися: Ростовське, Суздальське, Владимирське, Московське і інші по своєму духу не було слов'янськими. Це був ніби наріст чужого тіла на Київській Русі. Це дуже добре видно в дальшому розвитку російської нації після завоювання її татаро-монголами, яка потрапила в довгу смугу панмонголізму. Вплив монгольського елементу на Росію був такий великий, що її називали Татарією чи Московією аж до середини XVII століття, а нас називали русько-литовською державою, або просто Русь. Московити і тут як злодії вкрали в нас стародавню нашу назву, якою нас назвали і в біблії. В нас був "руський дих", тут "Русею пахло", бо ми не були насилувані литовцями ні вірою, ні порядком, ні мовою, а литовці самі прийняли християнство, офіційною державною мовою була наша, вчилися нашої культури і цивілізації.
   У Московії панувала могутня невидима ідейна твердиня - панмонголізм з її азійщиною: матірщиною, жорстокістю, недбальством, брудом, безгосподарністю, п'янством. Вони хіба що навчилися всі народи "припинати до свого сідла" і вони, росіяни, з могутнім азіатсько-єгипетським елементом у душі формували архітип російської нації. Навіть було прислів'я в Росії: "Пошкряби будь-якого росіянина і звідти вигляне татарин".

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21