Пізнаймо себе сторінка 9

   Московська держава є продукт роботи Золотої Орди, що злила воєдино північні князівства у Московське царство, а потім у Російську імперію, де цар як хан об'єднував в собі законодавчу, виконавчу і судову владу з її деспотизмом, підступністю і жорстокістю. Керівною верхівкою Російської імперії були вихідці із монгольських родів. Із монгольських родів походили царі, найбільші військові діячі, поети, письменники, вчені. Їх було більше ста найвидатніших родів у російській історії, ось деякі: цар Іван Грозний, Борис Годунов, Петро І, Анічкови, Кутузов, Суворов, Тухачевський, Єрмолов, Давидов, Аракчеєв, Колчак, Ушаков, Уваров, Булгаков, Тютчев, Пірогов, Чаадаєв, Тімірязєв, Карамзін, Бердяєв, Бухарін, Ахматов, Тарапанов, Мансуров, Чечерін, Строганов, Голіцин, Батурлін, Баскаков, Корсаков, Шереметьєв, Салтиков, Татіщев, Наришкін, Шишкін, Аксанов, Булигін; і так можна перераховувати і перераховувати. Все монгольське пронизувало Росію: політичний устрій, судочинтво, збір данини, побут, культуру. Значну частину російського словника становлять монгольські слова. І якщо говорити про російську мову, її практично не існує, бо коли поглянути в словники, то там майже всі слова латинські, грецькі, німецькі, французькі, англійські, арабські, українські, іспанські і т.д. Отакий він "велікій русскій язик"! Російський дослідник Карнович писав: "Загалом князів із татар у нас було і є так багато, що і нині серед простого люду кожного татарина називають князем...! Інтелігенцію і дворянство в Росії завжди визнавали як іноземців".
   А тепер про нісенітницю із "старшим" і "молодшим" братом. За найскромнішими даними російської науки ми мали свою державу у IX столітті, а в Х столітті мали Київську Русь. А батько історії грек Геродот в середині першого тисячоріччя до Христа описує велике місто Гелон (Київ) на березі ріки Бористен (Дніпро). Ще набагато скоріше тут жили високоцивілізовані пра-предки українського народу - трипільці - 700-1000 років до Христа. Так он ми які старі!
   А як же "старший" брат? Один із найбільших російських істориків Ключевський у ІІ томі "Курсу історії Росії" на сторінці 6 пише: "Сюда (Москву, .....) в 1147 году Юрий Долгорукий пригласил на свидание своего союзника князя Новгород-Сиверского Святослава Ольговича, послав сказать ему: "Приди ко мне, брате, в Москву". Это первое известие о Москве, сохранившееся в летописях. По-видимому, поселок был тогда сельской княжеской усадьбой или, точнее, станционным двором, где суздальский князь останавливался при своих поездках на Киевский юг и обратно". А столицею удільного князівства Москва стала аж у 1263 році за князя Данила. Ось тобі і старший брат!!! Як крали, так і крадуть далі: чужу історію, культурну спадщину, деякі наукові відкриття, архіви, найцінніші історичні книжки, рукописи, перекручують історичні факти і т. д. і т.п. Свою імперію будували на грубій силі і інтелекті, повністю відкидаючи духовність і моральність як несумісні речі, які хіба що використовують як словоблудство для прикриття грубої сили.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21