Пізнаймо себе сторінка 13

   Наша доля - духовність і моральність - така наша доля місіанства, і нема чого лити крокодилячі сльози за грубою силою, створеною однобічним, куцим інтелектом. І повинні ж ми хоч колись зрозуміти, що є носіями вічного: добра, світла, краси духовної. Бо в протилежному випадку ми давно загинули б як народ і навіть спогадів не залишили б про себе.
   Ми жебраки, але затрачаємо великі кошти для повернення і облаштування татар в Криму. Створили майже тепличні умови для створення товариств, об'єднань, організацій полякам, угорцям, жидам, грекам, о особливо росіянам, хоч дехто із них руйнує наші могили і інші пам'ятники у своїх країнах. Багато хто розводить руками і питає: а чому то так? Бо коли хочемо здобути славу у вічності - мусимо терпіти!
   Якою б кволою не була наша державна влада і держава взагалі в теперішній час з її частково ніби паралізованою Верховною Радою, досить аморфною в політичному і структурово-адміністративному розумінні Радою міністрів, адміністрація президента всі злодіяння-розкрадання в особливо великих розмірах, тотальна корупція, великомасштабне і всюдипроникаюче рекетирство навіть із системою найманих вбивць не освячуються державними законами. Поняття гуманізму, совісті, людської порядності, осудження гріха і злочину вводяться дуже повільно, повзучи, у всі державні інституції. Ліквідовано фанатичну ненависть до релігії, тим всім ведеться повільне моральне очищення особи українця, відбувається духовне оновлення нації, з мікроскопічним рухом йдемо до традинаціоналізму.
   Часто, слухаючи думки, висловлені нашою національною спільнотою через пресу, телебачення і радіо, сприймаю, співставляю, аналізую, аргументую їх і приходжу до висновку, що серед простого народу менше, а серед інтелігенції, і це вищих і найвищих суспільних щаблів, є не тільки думки, але й переконання, що українську й російську ідеї можна зблизити для співжиття. Це, м'яко кажучи, - абсурд. А хлоп на селі каже - глупство. Та й дійсно, як можна поєднати два різні початки. Ще філософам стародавнього світу було відомо, "що два різні початки у вічній протилежності" і поєднання двох різних початків не буде ніколи складати істини. Ми від Господа, росіяни - від сатани. Маленька краплина із моря того всього зла, яке вони робили і роблять нам і іншим народам, описана тут. Питання про їхнє духовне походження від сатани є аксіомним поняттям. Бо знайдіть серед наших вождів, князів, гетьманів таких, щоб чинили такі звірства, як робили майже всі їхні царі і інші керівники держав. Страшні звірства застосовували і до власного народу.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21