Пізнаймо себе сторінка 14

   Іван Грозний з Малютою та із всією придворною свитою від ранку справляли п'яні оргії, а коли набридало, з наказу царя кидали в клітку до гончаків, яким не давали кілька днів їсти, по одному або по кілька людей, насолоджуючись їх муками. А сотні інших нещасних мучилися в лапах голодних ведмедів. Під великими чавунними котлами і такими ж пательнями палили вогонь, а в посудини кидали зв'язаних нещасних. В катівнях ставили на "диби" батька, а сина, дочку чи жінку заставляли дивитися на ці муки. Або робили все навпаки. Сина під муками заставляли різати палашами батька, або навпаки. Після того, як впивалися не стільки горілкою, як муками народу і тваринною жадобою крові, дзвонили в храмах і молилися. А за день чи два знову все повторювалося. Сила люті у царя була така велика, що посохом вбив невинного сина Івана.
   Це із наказу Івана Грозного в Росії будували монастирі для спільного співжиття монахів і монахинь із спільними лазнями. Вводили в Росії своєрідні гареми для бояр. Деколи перед очі Грозного не допускали тих бояр, які не мали двох-трьох жінок. А які звірства чинив Бірон і ціла "біронщина"? А Верховна таємна рада? То з наказу Петра І гнали і везли тисячами з України козаків і селян на далеку північ будувати Петербург. Майже ніхто із них не повертався на Україну. Трупами козаків і селян, кладучи один коло одного, вистеляли дороги і під'їзди до доріг на будівельні майданчики. Недармо історики писали, що Петербург побудований на кістках українського народу. Ще в страхітливіших умовах будували на наших кістках Комсомольськ-на-Амурі, Біломоро-Балтійський канал, залізницю вздовж берега Північного льодовитого океану, та й сотні інших таких будов, де десятками тисяч гинула українська молодь.
   Чого "варта" тільки одна епоха кріпацтва в Росії, яка нічим не відрізнялася від рабства, де кріпак не мав права носити навіть прізвища, а носили назви, від кого походили: Іванушкін, Петькін, Васілюшкін, Міхалін і т.д. Їх продавали, купували, програвали в карти, міняли на худобу, псів, безкарно засікали на стайнях до смерті.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21