Пізнаймо себе сторінка 17

   Не падаймо на коліна перед Росією, не просім в того, в кого випросити не можна, не приручайте старого вовка - це даремна справа. Пригадується, як в 70-80-х роках з уст людей не сходив "ГУЛАГ" із Солженіциним. Щоденно люди вмикали радіо, щоб послухати "Свободу", "Вільну Європу", "Голос Америки", де б послухати, як він викриває злочини сталіністів. Його не тільки любили, шанували, але й обожнювали. А коли з благословлення Господа добрі люди розвалили Союз, приїжджає знов у Росію і привозить нам творіння чудо-гидоту "Как нам обустроіть Росію". З російською фарисейською відкритістю пропонує майже злиття трьох "братніх" народів для повного фізичного і духовного поглинання України. Що не кажіть, а звір завжди залишається звіром! Його "обустраіваніє" - не політичні пустощі "зарвавшегося юнца" , а добре обдумана на сучасні умови ідеологія, що продовжує плани Петра І для створення світової Російської імперії як океанічного безкрайового простору. Здавалося, що маємо справу з найцивілізованішою людиною, а які політичні коники вона викидує? Повір росіянину, і він тебе сплячого задусить!
   Де взялася в нас, українців, та вікова зашореність, затемненість до елементарного логічного мислення. Ми не вміємо елементарно глибоко і об'ємно сприймати символи, аналізувати їх, приймати відповідні рішення. Елементарно не сприймаємо, де своє, а де чуже, де право, а де ліво. Не вміємо логічно мислити суспільно, національно. Кандидати наук, доктори, професори несуть або йдуть за тими в Києві на демонстрацію, що несуть портрети Маркса, Енгельса, Леніна, Сталіна. З червоними прапорами і червоними зірками - символом сатани. Та який же то доктор наук, депутат Верховної Ради, що закликає повернутися до відновлення повного соціалізму? Та це ж елементарна глупість, соціалізм десятиріччями себе дискредитував, показавши всю свою немічність, антинауковість, антинародність.
   Покажіть жидові в будь-якій точці Землі зірку Давида, як він внутрішньо об'ємно і глибинно моментально відмобілізований, готовий негайно підтримати, допомогти, об'єднатися, з'єднатися, солідаризуватися з тим, хто її має, несе. Коли наша діаспора в Англії з синьо-жовтими прапорами наблизилася до динамівців Києва подякувати їм за добру гру, ті їх грубо образили. Росіяни майже безроздільно панують на узбережжі і воді Чорного і Азовського морів, забрали 3/4 флоту і так далі, а наші громадяни на вулиці, театрах зустрічають їх з обіймами, таку ж любов виявляють їм і офіційно. Все наближуємо "брата"-вовка до вівці!
   Велікій русскій пісатєль Гоголь був щирою українською душею за складом серця і розуму. Професор історії за своєю природній добротою і наївністю елементарно не розумів два різні початки українця і росіянина. Щиро і глибоко любив Україну, що довів твором "Тарас Бульба", але так же само щиро і глибоко любив Росію у "Тройці". Не бачив "бистру їзду тройки", яка несла і несе Росію у пекельну безодню. Намагався щиро поєднати ті два різні початки. Бачив панмонгольське в Росії, намагаючись вигнати його з російського духу, і, ніби розжареною дротяною нагайкою, бичує азіатщину в "Ревізорі" і "Мертвих душах", але не розумів, що це не є наріст на російському національному тілі, а сама глибинна сутність Росії. Росія і азіатщина - нероздільні в мисленні, способі життя, ідеології, державній правовій структурі. А ідея "спільної історії", "віковічної єдності і злиття" двох "братніх" народів ніколи не була і не буде складовою частиною української національної ідеї.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21