Пізнаймо себе сторінка 19

   Росія і росіянин ніколи себе не мислили і не мислять без ідеї гегемонізму. Тупа лють і ненависть охопила їх, коли відчули свою безпорадність проти Китаю, Індонезії, Чілі, розвалу Об'єднаної Арабської Республіки, а з нею і ідеї гегемонізму на Близькому Сході, Афганістані, а особливо після визволення держав Прибалтики, України, Закавказзя, Казахстану і Середньої Азії. Вдають, що погодилися з розпадом "Союзу", а прикладають титанічних зусиль для відбудови його через СНД. В кожному їхньому кроці: ідеях, пропозиціях, діях дихає нестримне бажання нав'язати свою волю, бажання диктувати всім і всюди. І найлегше це їм вдається робити з Україною через брак у нас енергетичних ресурсів, безпорадність, оспалість. Єгипетська гегемоністська "закваска" панувати над європейськими, азіатськими, центрально- і південно-американськими, африканськими державами є на теперішній час самообдурюючим привидом, пустинною фата-моргана. Бо "глупий думкою радіє".
   Ідея і чини панмонгольського експансіонізму були найвагомішим "здобутком" російської ідеї. Іванушкі-Петрушкі всією своєю силою поперли на Захід ніби-то покарати псів-рицарів, за дії яких прибалти не були винні і не могли нести "покарання". Але, зазнавши нищівної поразки у Лівонських війнах, "собіратєлі" рушили на схід. Їх жертвою стали всі народи на шляху: верхів'я Волги і її приток, Передуралля, Урал, Зауралля, Західний Сибір. "Охочіє люді" і "землепроходци" рушили сараною аж до берегів Тихого океану. За допомогою "гарячої води" - спирту, ножів, сокир, пил, за які брали шкірки найцінніших порід хутрового звіра та ще й в такій кількості, що за них можна було купити в кільканадцять разів більше цих знарядь праці. А за вогнепальну зброю та порох, просто кажучи, грабували населення. А де їм треба було, знищували тих, хто чинив їм опір.
   Чи не ще гірша доля спіткала народи Казахстану, Середньої Азії, Північного Кавказу, Закавказзя. В ході цих "собіраній" в їхні лапи потрапила й Україна. Вже в часи новітньої історії в їх "обійми" потрапляють країни Прибалтики, Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина, Румунія і навіть Східна Німеччина. Варшавський договір став гарантом мовчання держав-сателітів і безроздільного панування Росії. До того треба ще додати майже повне панування на Балканах. Римська імперія колись відгородилася від сходу Трояновими валами, а Росія від Західної Європи - Берлінською стіною. Чого вони не дали б за свою мрію продовжити Берлінську стіну аж до Адріатики? Тільки Росія далі пішла вшир і вглиб від Чінгісхана і Батия.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21