Пізнаймо себе сторінка 21

   Хоч в Росії і був досить значний слов'янський елемент, але він не привився на російському грунті і не взяв суттєвої участі у формуванні російської ментальності з причини тої, що був протилежністю за походженням, мав початки духовності і моральності. Серед російського народу є частина людей, що мають початки моральності і духовності, але вони становлять мізерну частину населення і майже не мають впливу на формування російської ідеї. В психології росіянина час від часу проявляється чесність, порядність, доброта, скромність, але вони становлять ніби елемент "художньої інкрустації", прикриття, димову завісу, пігмент для тих властивостей росіянина, які описані вище.
   Вже згаданий тут чи не найбільший московський дисидент Солженіцин, так активно виступаючий проти ідеології російських комуністів, з розвалом Союзу почав ревниво, активно "обустраівать Россію" ідеологічно на засадах російського екстремізму, гегемонізму, великого державного шовінізму. Але, як людина інтелекту, розумів, що в нових умовах потрібні нові засади творення Російської імперії. Намагається змінити тактику, залишаючи старі основи.
   Після розвалу Союзу масово, але хвилево, росіяни засуджували їхню державну бойню в Афганістані, а тепер ідейно підтримують таку ж бойню, але вже в Чечні. Бо, інакше, скажіть, де є їх масові, активні виступи в пресі, радіо, телебаченні, вже не кажучи про людські масові демонстрації, походи проти війни в Чечні? А за своєю суттю це не війна, а справжнісінький геноцид проти цілого народу. І так вони діяли завжди і всюди, де мали свої "інтереси".
   Бачимо з прикладу довгої історії Росії, що п'ята іпостась - слов'янська духовність і моральність - ніколи в Росії не спрацьовувала. Чому? Бо сатана як надзвичайно вмілий в таких справах селекціонер, режисер нації, куратор Росії знищував все, що йому не потрібне і плекав, культивував насильство, жорстокість, підступність і все це вміло завуальовував класичним фарисейством, і основу цього фарисейства складав слов'янський елемент. Хіба ж не з їхньої преси, радіо, літератури, офіційних висловлювань постійно пропонувалися найрізноманітніші концепції, пінисто-демагогічні заяви на зразок "спільної історії", "віковічної єдності і злиття", "возз'єднання братніх народів", "навіки разом", "великий братній народ", "єдина сім'я" і т.д. і т.п. А практично душили все, що носило ознаки українства і слов'янства.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21